Mecky the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mecky the best

forum je poswećen Billu Kaulitzu pewaču Tokio Hotela
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 -Charobnica i smrtnica u jednom telu-

Go down 
AuthorMessage
.::* Geisterfahrer *::.
Admin
.::* Geisterfahrer *::.


Posts : 28
Join date : 2009-10-08
Age : 29
Location : Somewhere with my angel Bill...

-Charobnica i smrtnica u jednom telu- Empty
PostSubject: -Charobnica i smrtnica u jednom telu-   -Charobnica i smrtnica u jednom telu- Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 9:59 am

chapp ein...

Dragi dnewniche,moje ime je Bill Kaulitz...Žiwim u Nemachkoj u Hambrurgu zajedno sa bratom Tomom i kolegama Georgom i Gustawom..moja i Tomowa mama Simone žiwi u Loitischu zajedno sa našim ochuxom Gordonom u ulici Bahnhofstraße...Nasch tata Jorg se sa mamom razweo kada smo Tommy i ja imali 7 godina...tada sam napisao pesmu Gegen meine Willen....njixow rastanak nas je jako pogodio...Ja i Tom smo pocheli da se bawimo muzikom..kao 13-godischnjaci imali smo sa sadaschnjim kolegama bend po imenu Devilish...tek kada smo počeli ozbiljniju karijeru ime benda se promenilo na Tokio Hotel....Danas imamo mnogo fanowa koje wolimo i kojima smo zaxwalni za swe podrschke i swu ljubaw koju nam dele....Ali i u nasche žiwote došle su dewojke koje wolimo i koje su uz nas..mislim u priwatnom žiwotu...Tomowa dewojka se zowe Nena, Georgowa je Nora,Gustawowa ima ime Nina a moja se zowe Maja...Te chetiri dewojke su međusobno najbolje drugarice...Bawe se muzikom ali ne na sceni...samo radi zabawe...Dechki i ja planiramo da isteramo dewojke ispod reflektora....možda bi postigle slawu...Poschto meni Maja znachi mnogo u žiwotu chesto je iznenađujem poklonima(iako to ona bash ne woli...) i wodim je na kojekakwe audicije,koncerte...itd....Kao i owa trojica schto rade sa swojim dewojkama....jedini problem u naschoj fantastichnoj osmici jeste to da se Tom i Nena chesto muxaju...u powerenju malo prewische odlaze zajedno u krewet...Ja josch nisam spawao sa Majom....rekla mi je da nije spremna za to i cenim njenu odluku...Poschto smo oboje romantichne dusche bice nam mnooogo lepsche ako budemo oboje odluchni za to...Naschi odnosi su diwni...Cela nascha osmica je najwece i najbolje prijateljstwo u celoj schkoli...Ono schto se danas desilo u schkoli bilo je weoma zanimljiwo...Poschto je 1.septembar..moj brat i ja imamo rođendan...Sedeli smo na klupi u schkolskom dworischtu i chekali Nenu i Maju...Odjednom...ix je Georg spazio...ischli su punix ruku...Nosile su weeelike poklone...


-Xej dewojke schta to nosite...
-Happy birthday to you,happy bithday to you happy birthday dear Bill & Tom happy birthday to you!!!Swe najbolje ljubawi...-rekla je Nena..
-Srecan rođendan Mecky...da me wolisch kao i do sad i da ti se swi snowi ispune...
-Xwala Maky...woleću te...ali josch wische obećawam..a snowi su mi wec ispunjeni...
-Epa d
rago mi je onda!!!

Dobili smo weelike kutije u kojima su bile dwe sijamske mace na jastušićima...Ispod jastuka moje machke bilo je bismo...ali nisam ga chitao..tek kada sam doschao kuci otworio ga i chitao...A u njemu je bila meni nepoznata pricha...
Back to top Go down
https://meckykaulitz.board-directory.net
 
-Charobnica i smrtnica u jednom telu-
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mecky the best :: Tokio Hotel :: Fan fikcije-
Jump to: